Düğün Organizasyonları

Ankara Düğün Salonu

En güzel, en mutlu, en huzurlu yuvaların kurulmasının ilk şartı olan düğünlerimiz tüm insanlarımızın önem verdiği bir konudur. Bazı milletlerde olduğu gibi ülkemizde de gelenek ve göreneklerimizden, örf ve adetlerimizden olmuştur.

Yıllardır süregelen düğünlerimizi en güzel salonlarda icra ederek, akrabalarımızı, arkadaşlarımızı ve çevremizi ağırlamak isteriz. Mutlu anlarımızı sevdiklerimizle paylaşmak , mutluluğumuza dahil etmek bizleri de mutlu etmektedir. Tarihte Türk düğünü olarak araştırmak istersek, binlerce yazı bulabiliriz. Ankara Düğün Salonu her zaman sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Tecrübeli hizmet ekibimizle, geniş ve ferah salonumuzla güzel düğünleriniz de yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. İşinde profesyonel personellerimizle hizmette kusursuzluğu en temel ilkemiz ediniyoruz. Düğün, kına gecesi ve toplantı salonlarımız ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam karşılık veren Ankara Düğün Salonu koşulsuz müşteri memnuniyetinde şarttır. Mekanımız evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşatmak için deneyimli personellerimiz ile masal gibi bir düğün gecesi sunuyor.

 Rüya Gibi Bir Gecede “Evet” Demeye Hazırsanız Sizleri Ankara Düğün Salonumuza  Bekliyoruz.

Her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğini inanıyoruz, misafir memnuniyetini ön planda tutan mekanımız birçok menülerden müzik organizasyonuna, masa süslemelerinden çevre düzenlemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpaze içerisinde karşılıyor. Dilediğiniz kişi sayısı kadar davetlilerin ağırlanabildiği  salonumuzda her bütçeye hitap eden kokteyl ve ziyafet menüleri ile siz değerli misafirlerimizi bu lezzetli keşiflere davet ediyoruz. Ankara Düğün Salonu dilediğiniz her an siz değerli misafirlerimizin yanında olmaktan mutluluk duyar. Bir düğün salonunda olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonumuzda, hayalinizdeki düğünü yaşamanız için sayısız olanaklarımız bulunuyor. Sizlere yardımcı olabilmek adına kendi tercihlerimizi de göz önünde bulundurarak sizlerin sesi olmak istiyoruz. İşini seven, isteklerinizi harfiyen yerine getirmeye özen gösteren ekibimiz ve mükemmel ambiyansımız da zamanın nasın geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Geniş ve ferah yapıda olan Ankara Düğün Salonu sizlerin en güzel organizasyonlarında yanınızda olmak istiyor. Masalarımızı kalabalık ailelerin bile rahatlıkla oturabileceği şekilde yerleştiriyoruz.

Gözlere Hitap Ankara İncisi : Ankara Düğün Salonu

Size mekan süslemeleri için birçok seçenek sunuyoruz. Hayal ettiklerinizi siz tasarlıyorsunuz biz gerçekleştiriyoruz.Sizlerin mutlu olduğunu görmek bizleri de mutlu ediyor.  Siz değerli misafirlerimizle belirleyeceğimiz renklerde masa ve sandalyelerimizi arzuladığınız şekilde giydirebiliyor, Ankara Düğün Salonu olarak farklı bir ambiyans sunabiliyoruz. Dilediğiniz şekilde eğlenmenize olanak sağlamak için salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma hizmeti veriyoruz. Düğün öncesi hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizi yörelerine, zevklerine ve özel isteklerine göre uygun olarak yapıyoruz. Ankara Düğün Salonu olarak memnuniyetiniz bizim en önemli hedefimiz. sizlerin dileklerini daha da güzelleştirerek sizlere sunuyoruz.  Unutamayacağınız bu gecede sizlerin en eğlenceli ve en değerli vakitleri geçirmenizi hedefliyoruz.

Evliliğe İlk Adımınız : Ankara Düğün Salonu

Misafirlerimizin memnuniyeti bizim geleceğe olan en büyük yatırımımız. Bu yüzden düğün boyunca konuklarımızın isteklerini anında karşılayan ekibimizle çalışmayı tercih ediyoruz. Ankara Düğün Salonu olarak özel günlerinizin her aşamasında siz değerli misafirlerimizin fikirlerini alıyor, kötü sürprizlere müsade etmemek adına tüm önlemleri almaya gayret gösteriyoruz. düğün salonumuz düğün dışında birçok etkinliğe yer vermektedir. Bayi toplantısı, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi akıla gelebilecek tüm organizasyonlarda siz değerli misafirlerin yanında oluyor. Bizler bu işi tamamen sizlerin memnuniyeti üzerine gerçekleştiriyoruz. Yoğun geçen günlerinizin ardından bir de organizasyon ile uğraşmamak adına biz sizin yerinize yorgunluğunuzu atacak misafirlerinize sunacağınız mutlu vakitler geçirerek eğleneceğiniz sıcacık ortamlar oluşturuyoruz.

En Doğal Düğün Adresiniz ,Sıcacık Aile Ortamınız : Ankara Düğün Salonu

Ankara Düğün Salonu olarak modern salonumuzda bahsetmek istediğimiz fakat saymakla bitiremeyeceğimiz birçok etkinliğe olanak sağlıyoruz. Geniş piste sahip salonumuzda canlı müzik eşliğinde dilediğinizce dans edebilirsiniz. Eşiniz ile en güzel anlarınızı fotoğraflayabilirsiniz. Naturel tasarımın en güzel örneğini gösteren salonumuzda profesyonel ekibimiz ile tarzınızı en güzel şekilde yansıtıyoruz. Fiyatlarımızı siz değerli misafirlerimizin bütçesine dost olacak şekilde ayarlıyoruz. Eğlendiğiniz süre boyunca sizlere unutamayacağınız bir düğün etkinliği sunuyoruz. En güzel danslarınızı edebileceğiniz geniş dans pistimiz ve profesyonel müzik ekipmanlarımızla siz değerli misafirlerimizin her an yanındayız. Ankara Düğün Salonu siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyar.

Devamını Görüntüle

Düğün Paketlerimiz

  • Klasik Paket
  • Bronz Paket
  • Gold Paket

2019 © Hacegan Sofrası | Tüm hakları saklıdır.